zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

KOSZYK 0

Informacje

Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem producentów kilku marek produktów przeznaczonych do nurkowania zarówno rekreacyjnego jak i technicznego. Po kilku latach współpracy z włoskim producentem Dive System zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy poza Europą i nawiązaliśmy współpracę z chińskim producentem OrcaTorch. W efekcie reprezentujemy marki OrcaTroch, Ratio oraz Dive System

W naszej ofercie znajdziesz wszystko lub prawie wszystko co jest niezbędne do nurkowania. Od maski, rurki poprzez płetwy i skafandry oraz BCD po komputery i latarki.

Współpracują z nami Centra i Szkoły Nurkowe w  kraju oraz poza jego granicami a my z roku na rok staramy się przybliżyć naszą ofertę do Was. W efekcie powstał sklep firmowy, który ma za zadanie ułatwić zarówno Wam kupującym jak i pośrednikom w sprzedaży dotarcie do informacji o produktach jak i do cen a co najważniejsze promocji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz z góry przepraszamy za pewne niedociągnięcia, które z czasem będziemy naprawiali i je likwidowali.

Jak zawsze do Waszej dyspozycji J

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Kliknij w przycisk po prawej stronie!

Nasze marki

Nasi partnerzy

Blue Abyss © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja